Raindrop

RaindropTechnika Raindrop je účinnou a neinvazní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností několika esenciálních olejů terapeutické kvality a napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikace devíti esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů (reflexních bodů na chodidle), která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinků esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Raindrop účinější metodou než běžná masáž.

Řada profesionálních lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své klinické praxe a shledala, že je to vynikající metoda pro zmírnění problémů spojených s ischiasem, skoliózou, kyfózou a chronickou bolestí zad. Esenciální oleje terapeutické kvality určené pro jednotlivé systémy v těle již pomohly vyřešit mnohé případy, které profesionálové odepsali jako beznadějné a otevřely tak nové možnosti léčby.

Jak technika Raindrop funguje?

Terapeut kape oleje z výšky zhruba 15cm na záda klienta, poté je jemně roztírá vnější stranou prstů od oblasti beder nahoru podél obratlů, směrem ven po zádových svalech a přes ramena ke krku. Přestože celá technika trvá 45minut oleje působí ještě několik dní, během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces.

Mnoho lidí cítí účinky olejů po několik dní po absolvování techniky, kdy zaznamenávají zmírnění nebo vymizení bolesti, ústup horečky, zlepšení pohyblivost, celkový pocit klidu a obnovení chuti do života. Nejsilnější účinek techniky Raindrop je po 3–4 dnech.

Výborné výsledky první aplikace techniky Raindrop ještě neznamenají, že bylo dosaženo všech žádoucích účinků. Jedna aplikace může být například dostatečná pro harmonizaci a uvolnění těla. Někteří lidé potřebují opakovat Raindrop jednou týdně nebo jednou měsíčně. Ti, kteří potřebují emoční podporu, mohou zvolit pravidelnou týdenní aplikaci Raindrop aby v léčbě postupovali kupředu.

Esenciální oleje používané při technice Raindrop mají vysoce antimikrobiální účinky. Po nakapání na záda působí jako neinvazní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň k posílení imunitního systému.

Je důležité si uvědomit, že zdravé tělo nezískáme provedením jedné techniky ale je výsledkem vyváženého životního stylu, cvičení a správné stravy. Na zdraví má vliv vše co děláme, říkáme, vidíme, jíme a na co myslíme a také zda máme dostatečný příjem vody vzduchu spánku a slunce.