Zelené potraviny

Náš organismus pro řádné fungování potřebuje kvalitní výživu a detoxikaci a to naprosto unikátně umí zelené potraviny, které znásobují účinky všech terapií a dokážou napravit důsledky nevhodné stravy a životního stylu. Stávají se tak nutným trendem ve výživě.

Mladý zelený ječmen firmy GW je pěstovaný v ekologicky čistém prostředí vysoko v horách v Utahu. Mladé rostlinky se lisují na šťávu, která se rychle vysuší speciální technologií jen při 30 stupních Celsia na prášek, jehož rozmícháním ve vodě vznikne 100 % džus z ječmenové trávy. Sklenka tohoto nápoje má nutriční hodnotu jako šťáva z dvou hlav  bio – brokolice.
Má v sobě mužskou energii jang a jeho pitím přijímáme zároveň  do svého energetického pole informaci odvahy, síly, vytrvalosti, otužilosti, vitality a všeho, co musí zrno zvládnout, než z něj vyroste rostlina.

Řasa Chlorella Pyrenoidosa je největší zdroj chlorofylu na planetě. Rozvádí v těle slunce, proto ji firma GW dováží z Thaiwanu, kde svítí slunce 300 dní v roce, což zaručuje nejvyšší kvalitu.
Má  jemnou ženskou energie jin, čistí, dezinfikuje, pečuje, provoňuje.  Je to buněčná kosmetika.

Klíčové vlastnosti zelených potravin GW:

 • Jsou přirozené - takové, jak narostly v přírodě, jsou první článek potravinového řetězce.
 • Jsou komplexní stvořeny přírodou tak, aby fungovaly, nikdo je neupravuje.
 • Jsou čisté - bez konzervantů, pojidel a jakýchkoliv chemických látek.
 • Sytí a čistí zároveň -  obsahují velké množství vitamínů a minerálů, v takovém poměru jak je namíchala matička příroda.  Jsou lehce vstřebatelné. Dokážou v těle  uklidit i staré nečistoty (sníme průměrně 5 kg toxických látek ročně).
 • Obsahují chlorofyl, který podporuje imunitní systém, je protizánětlivý, hojivý,  chrání před slunečním zářením, řeší problémy s krví, je to deodorant.
 • Obsahují enzymy –  přinášejí energii, živost, radost, zodpovídají za všechny děje
  v organismu, bez nich se tělo unavuje a stárne (Wobenzym obsahuje 7 enzymů, ječmen více jak 20 enzymů).
 • Zásadotvornost – dnešní moderní strava působí překyselení organizmu, z něhož často vznikají zdravotní problémy. Tělo to řeší tím, že bere vápník z kostí a zubů, což vede k dalším potížím. Konzumací zelených potravin se překyselení upravuje a dochází k okamžité úlevě příznaků, jako je pálení žáhy, nebo bolesti žaludku.
 • Antioxidační aktivita – chrání buňky před volnými kyslíkovými radikály i zevnitř.

JEČMEN A CHLORELLA tvoří dokonalý pár, jejich účinek se vzájemně  doplňuje  a násobí, funguje zde synergie. Proto je vhodné užívat je dohromady.

Ječmen zajišťuje pitný režim, je to enzymatoterapie, antioxidační ochrana.
Chlorella hlavně  detoxikuje, obsahuje Sporollein, což je unikátní vláknina, která na   sebe naváže toxické látky včetně těžkých kovů a odvede je z těla stolicí. Obsahuje také přírodní antibiotikum Chlorellin, který ale neničí střevní mikrofloru jako chemická antibiotika a  růstový faktor GGF, který má omlazující a posilující efekt, urychluje až 4x růst střevní a vaginální mikroflory.
Oba produkty se s velkým úspěchem dají použít i zevně, k obkladům, výplachům, nebo rozmíchané ve vazelíně, jako mazání. Chutnají domácím mazlíčkům a prospějí  i  květinám.

Naše tělo je stvořené tak, že rezonuje s přírodou a užíváním zelených potravin se nádherně vyladí a nastartuje ozdravný proces.
Proto zelené potraviny léčí, i když nejsou lékem.

Proč mít zelené potraviny v jídelníčku 

 • naše strava je bohatá na kalorie, nikoli na živiny
 • žijeme uspěchaný životní styl – nemožnost zdravě se stravovat
 • je to typ zeleného fast foodu – snadná a rychlá příprava, zdravější než McDonald’s
 • zařadí do jídelníčku kvalitní živé potraviny

Kdo potřebuje zelené potraviny:

 • Unavení a přepracovaní lidé – zelené potraviny fungují jako energetická bomba
 • Budoucí rodiče a kojící maminky ( je to nejnáročnější období ženy)
 • Děti – do 12 let poloviční dávkování
 • Sportovci – zelené potraviny jsou nadřazené všem doplňkům pro sportovce
 • Senioři – pro aktivitu i léčení
 • Vegetariáni – komplexní výživa
 • Nemocní – doporučené dávky jsou preventivní, vyšší dávky fungují léčebně
 • Všichni, kdo mají rozum a chápou, že jednodušší je prevence, než řešit později zdravotní problémy.

Denní dávka Ječmene a Chlorelly dohromady, nás vyjde na 30 Kč, v této ceně získáme nutričně i ekologicky kvalitní stravu a ušetříme za další vitamíny, léky, chemicky ošetřené ovoce a zeleninu, nebo dezinfekci a drahou kosmetiku.

Firma GW zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů i péče o zákazníky. Proto prodává produkty pouze prostřednictvím svých poradců, kteří se klientům individuelně věnují a zajišťují zákaznický servis.
Jako jediná na českém trhu má mladý zelený ječmen ze šťávy a ne z mleté ječmenové trávy, čímž je zaručena stoprocentní a lehká vstřebatelnost tohoto produktu.( www.gw-int.net)

Mne si ZELENÁČI tak získali, že už si bez nich nedokážu svůj život představit. Vděčím jim za zdraví, energii a mnoho nových přátel, naladěných také „na zelenou“.

Proto předávám  dále zkušenosti své, i svých klientů. Myslím si, že informace o tom, že je možné vylepšit si své zdraví bez chemie a vedlejších účinků, by měl dostat každý. Jak s nimi  naloží, to už je jen a jen jeho věc.

V dnešní době nás ovládá nutriční stres – lidé jsou nemocní, protože jedí nevhodnou stravu a finanční stres, který dokáže přivodit také nemálo nejen zdravotních problémů. Nutriční stres řeší zelené potraviny, finanční stres řeší etický a radostný marketing firmy GW.

Pokud Vás zelené potraviny také zaujaly, ráda Vám dám ochutnat a seznámím vás s nimi blíže, nebo zodpovím vaše případné dotazy.
Můžete se informovat i o možnosti spotřebitelské slevy, nebo spolupráce.